Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845.


Laupäeva õhtul 27. oktoobril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris improvisatsiooni ja üllatusi täis komöödia "PARIMAD PALAD". See on etendus kus näitleja Indrek Taalmaa teeb läbilõike meie kohvikteatris ja Tallinna Kammerteatris läbi aastate mängitud populaarsetest komöödiatest nagu Andrus Kivirähki "Sinised kilesussid jalas", "Oranzid tropid kõrvas" ,"Teatrikokk", "Lollidemaa" jne. Läbi kahe vaatuse näeme pildikesi elust enesest läbi väikese kõverpeegli. Mis laval tegelikult toimuma hakkab ei tea keegi aga üks asi on päris kindel - see on puhas meelelahutus! Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Laupäeva õhtul 24. novembril algusega kell 20 etendub teatrisõprade soovil veel korra eelmiste hooaegade vaieldamatult kõige menukam komöödia „SINISED KILESUSSID JALAS“ mille autoriks on Andrus Kivirähk. Humoorikas mononäidend, kus üks näitleja kehastab kuute erinevat rolli, mis kõik ühel või teisel moel peegeldavad tegelaste suhestumist rahaga ja ühiskonda milles me elame. Näitleja Indrek Taalmaa ümberkehastumine erinevateks rollideks ümber toimub otse publiku silme all, nii et vaataja saab osa nii kostüümidevahetusest kui ka grimmi tegemisest. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Laupäeva õhtul 08. detsembril ja laupäeva õhtul 22. detsembril algusega kell 20 etendub Indrek Taalmaa uus püstijalakomöödia „ONU HEINARI LOOD“. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi. Info tel 435 4845
Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!