Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845.

PARIM JÕULUKINGITUS ON TEATRIELAMUS! Kingi oma perele või sõpradele jõuludeks meeldejääv teatrielamus koos suupistelauaga!

Laupäeva õhtul 22. detsembril algusega kell 20 etendub Indrek Taalmaa uus püstijalakomöödia „ONU HEINARI LOOD“. Suur eluvaatleja onu Heinar (Indrek Taalma) annab ülevaate situatsioonidest ning olukorrast meie ümber labi oma arusaamise ja huumoriprisma. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Kolmapäeva õhtul 26. detsembril  algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris komöödia „EESTI MEES JA TEMA POEG“. See on tuntud karikaturisti ja stsenaristi Peep Pedmansoni näidend, mis on kirjutatud nimelt näitleja Sepo Seemanile. Iga mees on poeg ja tavaliselt ka isa. See on imelihtne ja imeselge. Sellest Sepo sel ühe-mehe-õhtul räägibki. Inimeselt inimesele. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Neljapäeva õhtul 27. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris Andrus Vaariku monoetendus "ORAVA JUTUD“  Andrus Vaariku poolt kehastatud tegelane Ivan Orav on Andrus Kivirähki loodud väga värvikas ja omapärase mõttemaailmaga vanahärra. Talle tundub, et praegusel Eesti Vabariigi juubeliaastal on Eestis paljud asjad ligadi-logadi. Ivan Orav on läbi ja lõhki eestlane, kes on kakskümmend neli tundi ööpäevas valmis Eestimaa eest seisma ja tõde välja ütlema. Kuna vanahärrat iseloomustab lisaks äärmisele põhimõttekindlusele ka piiritu kujutlusvõime, siis ei õnnestu tema jutte kuulates kuidagi tõsiseks jääda. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi. Info tel 435 4845
Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!