Männimäe külalistemaja kohviku teatriõhtud toimuvad septembrist aprillini ja on olnud rõõmuks paljudele teatrisõpradele juba kümme aastat. Pakume suurepärast võimalust mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab aastaringselt tellida teatrietendusi erinevatele üritustele. Piletite müük ja laudade broneerimine kohviku kassas. Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!

Info ja broneerimine tel 435 4845   E-post: Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen

Parim jõulukingitus on teatrielamus! Kingi perele või sõpradele teatrielamus koos suupistelauaga.
Laud kuni 6-le inimesele koos jookide ja suupistetega Sinu poolt valitud etendusele meie kohvikus!

Neljapäeva õhtul 26. detsembril algusega kell 20 etendub teatrisõprade soovil veel korra eelmiste hooaegade vaieldamatult kõige menukam komöödia „SINISED KILESUSSID JALAS“ mille autoriks on Andrus Kivirähk. Humoorikas mononäidend, kus üks näitleja kehastab kuute erinevat rolli, mis kõik ühel või teisel moel peegeldavad tegelaste suhestumist rahaga ja ühiskonda milles me elame. Näitleja Indrek Taalmaa ümberkehastumine erinevateks rollideks toimub otse publiku silme all, nii et vaataja saab osa nii kostüümidevahetusest kui ka grimmi tegemisest. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Reede õhtul 27. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris improvisatsiooni ja üllatusi täis komöödia "PARIMAD PALAD" EHK ONU HEINAR LOLLIDEMAAL. See on etendus kus näitleja Indrek Taalmaa teeb läbilõike meie kohvikteatris ja Tallinna Kammerteatris läbi aastate mängitud populaarsetest komöödiatest nagu Andrus Kivirähki "Sinised kilesussid jalas", "Oranzid tropid kõrvas" ,"Teatrikokk", "Lollidemaa", Onu Heinari lood" jne. Läbi kahe vaatuse näeme pildikesi elust enesest läbi väikese kõverpeegli. Mis laval tegelikult toimuma hakkab ei tea keegi aga üks asi on päris kindel - see on puhas meelelahutus! Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.
Lisavõimalused vaba aja veetmiseks:

  • tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja ühe korviga tänavakorvpalli treeningu plats,
  • batuut, kiik ja laste mänguväljak,
  • suvise sünnipäeva pidamiseks sobiv vabaõhu lava, väligrill varjualuse ning sinna juurde kuuluvate laudadega,
  • suvisel ajal on avatud meie "Rannakohvik" otse Viljandi järve supelrannas!
  • külalistemaja vahetus läheduses asuvad matkarada ümber maalilise Viljandi järve, disc-golf park, talvehooajal lumepark ning uisuväljak.